Ne oldu?
Anasayfa » Genel » Angel Olsen, 3 ve 4 Mayıs’ta SALON Sahnesinde!

Angel Olsen, 3 ve 4 Mayıs’ta SALON Sahnesinde!

Angel Olsen yeni albümü “Phases”den parçalarla iki gece üst üste Salon’a konuk oluyor

ABD’li folk-rock, indie-rock müzisyeni Angel Olsen, Bonnie Prince Billy ve The Cairo Gang gruplarında vokalistlikle müzik kariyerine başladı. 2012 tarihli ‘Half Way Home’ adlı ilk albümüyle yetenek avcılarının dikkatini çekti. 2014 tarihli Jagjaguwar etiketli ‘Burn Your Fire For No Witness’ yılsonu listelerinin hepsinde ilk sıralarda yer aldı. John Grant, St. Vincent, Mac DeMarco gibi isimler Olsen’in şarkılarını çok sevdi, yorumladı. Üçüncü albüm ‘My Woman’ı 2016’da, daha önce yayımlanmamış demolar, coverlar ve B yüzü parçalara yer verdiği son albüm ‘Phases’ı ise geçtiğimiz yıl paylaştı.

Netflix dizisi ’13 Reasons Why’da kendine yer bulan ‘Windows’ şarkısıyla ana akım ligine giriş yaptı. Eleştirmenlere göre Olsen, The Everly Brothers, Giant Sand, Mazzy Star, Peter Green, Patti Smith ve Astrud Gilberto’nun modern zamanlarda beden bulmuş hali. 2015’te ilk İstanbul konserinde bütün biletleri tükenen bir geceyle Salon’daydı, şimdi ise ‘Phases’ turnesi kapsamında 3 ve 4 Mayıs’ta iki konserle Salon’da.

Olsen’dan önce sahnede yerli sahnenin huzur veren vokallerinden Nilipek. olacak. Konserin biletleri ayakta 60 TL, öğrenci 50 TL olmak üzere Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir.

Yorumunuz:

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates