Ne oldu?
Anasayfa » Genel » Bağımsız ve iyi müzikten taviz vermeyen Indie City altıncısıyla bir kez daha Salon’da

Bağımsız ve iyi müzikten taviz vermeyen Indie City altıncısıyla bir kez daha Salon’da

Ülkede bağımsız ve iyi müzik adına ümitlerimizi her zaman yüksek tutan plak şirketi Partapart’ın düzenlediği üç günlük festival. Müzikte her zaman kendine has duruşlar arayan insanları bir araya getirme amacıyla ilki 2012’de düzenlenen Indie City VI, yerli ve yabancı müzik sahnesinin dikkat çeken gruplarını çatısı altında topladı.

Müzikseverler akşamın ilk saatlerinden sabahın ilk ışıklarına kadar farklı müzik türlerinden birçok performansı izleme fırsatı yakaladı. Bugüne kadar Weval, Dark Sky, Throwing Snow, Jmii, Jacob Korn, Marc Pinol, Fakepakt, Men With A Plan, Astrofella, solardip, Akkor, Audio Kombat, The Away Days, Son Feci Bisiklet, Softa, Mind Shifter, Da Poet, Ahu, Glasxs, Jtamul ve Farfara gibi isimler IndieCity sahnesini paylaştı.

Yeni isimler ve bu kez üç güne yayılan programıyla IndieCity üçüncü kez Salon sahnesinde, Mama’da ve Mini Müzikhol’de olacak. 9, 10 Mart’ta Salon’da gerçekleşecek ve her iki gecenin de saat 22.00’da başlayacağı Indie City VI’da yeni, özgün, farklı ve bağımsız seslerle kesintisiz müzik Salon’a taşınacak.

Aisha Devi, R.A.N, Iskeletor, FFRW, Partapart Likes’ın performanslarının yer alacağı gecenin biletleri kombine 80 TL, öğrenci 60 TL, tek gün 50 TL, öğrenci 40 TL olmaz üzere Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir

Yorumunuz:

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates