Ne oldu?
Anasayfa » Sinema » Bu Hafta Vizyona Giren Filmler! [18 Eylül 2015]

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler! [18 Eylül 2015]

18 Eylül 2015 Cuma günü vizyona girecek olan beş filmin (Sicario, Hitler’e Suikast / 13 Minutes, Everest,  Labirent: Alev Deneyleri / The Maze Runner: The Scorch Trials, Guruldayan Kalpler ) fragmanını ve özetlerini bir araya getirdik.

sicario afiş

Sicario

Filmin Konusu:

Meksika’da Sicario tetikçi demek.
ABD ve Meksika arasındaki kanunsuz sınırda idealist bir FBI ajanı [Emily Blunt] bir özel operrasyon kuvveti ajanı [Josh Brolin] tarafından yükselen uyuşturucu savaşında görevlendirir. Şüpheli geçmişe sahip esrarengiz danışman [Benicio Del Toro] tarafından yürütülen takım Kate’in hayatta kalma mücadelesi verirken inandığı her şeyi sorgulamasına neden olan gizli bir operasyonla görevlendirilirler.

Yönetmen: Denis Villeneuve
Oyuncular: Emily Blunt, Benicio Del Toro, Josh Brolin, Jon Bernthal, Victor Garber
Şirket: Chantier
Filmin Türü: Dram, Suç
Yapım Yılı: 2015
Süre: 121 dakika

Diğer Film: Everest
[nextpage title=”2″]

everest

Everest

Filmin Konusu:

Dünya’nın en yüksek dağının zirvesine ulaşma çabası etrafındaki çabasından ilham alan Everest, insanlığın karşılaştığı en sert kar fırtınalarından biriyle sınırlarının ötesinde zorlanan iki farklı seferin şaşırtıcı yolculuğunu anlatıyor. Hayat boyu süren tutkuları nefes kesen bir yaşam mücadelesine dönüşürken gezegenin en acımasız doğa gücüyle azimleri sınanan dağcılar, imkansıza yakın engellerle karşılaşacaklar.

Bu epik macerada Jason Clarke, Josh Brolin, John Hawkes, Robin Wright, Michael Kelly, Sam Worthington, Keira Knightley, Emily Watson ve Jake Gyllenhaal rol alıyor. Everest’in yönetmeni Baltasar Kormákur yapımcıları ise Working Title Films’den Tim Bevan ve Eric Fellner; Cross Creek Pictures’dan Brian Oliver ve Tyler Thompson ile Nicky Kentish Barnes ve Kormákur’dur.  Film, stüdyo dışında Nepal’de Everest’in eteklerinde, İtalyan Alpleri’nde ve Roma’da  Cinecittà Stüdyoları ile İngiltere’de Pinewood Stüdyoları’nda çekildi.

Diğer film: Hitler’e Suikast / 13 Minutes
[nextpage title=”3″]

elser

Hitler’e Suikast / 13 Minutes

Filmin konusu:

 1939 yılında Hitler’e yapılan suikast girişimi başarılı olsaydı tarihte neler değişirdi?

Oscar adayı “Çöküş” ve “Deney” gibi filmleriyle izleyicilerin gönlünde taht kurmuş yönetmen Oliver Hirschbiegel’in son filmi inanılmaz bir gerçek olaydan uyarlandı. Nazi dönemi Almanya’sında geçen film, yerleştirdiği bomba ile Adolf Hitler’i ve kurmaylarını havaya uçurmayı sadece 13 dakikayla kaçıran Georg Elser’in hikayesini anlatıyor. Yaklaşan Nazi tehlikesini herkesten önce fark eden, başkaları bilinçsizce emirlere itaat ederken ya da sus pus otururken harekete geçen bu esrarengiz adam kimdi? Diğer insanların görmezden geldiği bir şeyi görmüştü… Ama neyi? Nazi diktatörlüğünün her geçen gün gücüne güç kattığı bir dönemde imkansızı başarmaya çalışan bu adamın hikayesini soluk soluğa izleyeceksiniz.

Yönetmen: Olivier Hirschbiegel
Oyuncular: Christian Friedel, Katharina Schüttler, Burghart Klaussner, Johann von Bülow
TR Dağıtım: M3 Film
Şirket: Fabula Films
Filmin Türü: Macera, Dram, Biyografi
Yapım Yılı: 2015
Süre: 114 dakika

Diğer film: Labirent: Alev Deneyleri / The Maze Runner: The Scorch Trials
[nextpage title=”4″]

LABIRENT AFIS CAMPJ
Labirent: Alev Deneyleri / The Maze Runner: The Scorch Trials
Filmin Konusu:

“LABİRENT” serisinin bu bölümünde Thomas (Dylan O’Brien) ve Kayranlı dostları şimdiye kadar ki en zorlu mücadelelerini vermek zorunda: İSYAN olarak bilinen gizemli ve güçlü organizasyon hakkında ipuculara ulaşmak. Yolculukları onları, tahmin edilemez engellerle dolu ıssız topraklara götürür. Kayranlılar, direnişçilerle birlikte İSYAN‘ın üstesinden gelmeli ve şok edici planlarını açığa çıkarmalıdır.

LABİRENT: ALEV DENEYLERİ’nin yönetmen koltuğunda Wes Ball (Labirent) oturuyor ve filmin yapımcılığını Ellen Goldsmith- Vein (Labirent, Spiderwick Günlükleri), Wyck Godfrey (Alacakaranlık, Aynı Yıldızın Altında), Marty Bowen (Alacakaranlık, Aynı Yıldızın Altında), Lee Stollman (Labirent, Kaçış) ve Joe Hartwick üstleniyor. T.S Nowlin, yaklaşık üç milyon kopya satan James Dashner ‘ın LABİRENT serisinin ikinci kitabına dayalı senaryonun sahibi.

Yönetmen: Wes Ball
Oyuncular: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster
Tür: Macera, Bilimkurgu, Aksiyon
Ülke: ABD

Diğer film: Guruldayan Kalpler
[nextpage title=”5″]

guruldayan-kalpler

 

Guruldayan Kalpler

Filmin Konusu:

Modern sanat, kahkaha ve aksiyonu bir araya getiren “Guruldayan Kalpler”; modern sanatın farklı sınıflar tarafından algılanma biçimlerinden yola çıkan hikayesini, güçlü bir komediyle beyazperdeye taşıyor. Ailece izlenebilecek aksiyon komedi filmi “Guruldayan Kalpler”; “sokaktaki adam”ın, bir modern sanat eserine bakış açısını komik bir dille anlatıyor. Film, sinema seyircilerine neşeli bir macera sunarken, güçlü esprileri ve oyunculuklarıyla da çok güldürüyor.

Yönetmenliğini, “Eve Dönüş”, “Hemşo” filmleri, “Geniş Aile” dizisi gibi unutulmayan projelerin yönetmeni Ömer Uğur’un yaptığı “Guruldayan Kalpler”in yapımcılığını; “Vay Arkadaş”, “Galip Derviş”, “İçimdeki Ses” gibi projelere imza atan Barakuda Film üstleniyor. Filmde, Necip Memili, Algı Eke ve Devin Özgür Çınar’ın yanı sıra Tanju Tuncel, Fırat Tanış, Uygar Özçelik, Hakan Meriçliler, Ünal Yeter, Ali Tutal, Sevilay Şimşek ve Barış Başar rol alıyor. Senaryosunu Caner Güler’in yazdığı filmin müziklerini ise Sertaç Özgümüş ve Selim Siyami Sümer hazırladı.

Yorumunuz:

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates