ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları’nın Biletleri Satışta!

enka

28. Yıl ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları’nın programı belli oldu. Yaza renk katacak zengin programın biletlerine, 3 Mayıs Salı gününden itibaren Biletix ve ENKA Vakfı üzerinden ulaşılabilir. 

28. Yıl ENKA Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları, Temmuz ve Ağustos ayları boyunca İstanbullulara dolu dolu bir etkinlik programı sunuyor. Yaz gecelerine ferahlık katacak konserlerin yanı sıra seyirciyi, açık havada sinema keyfi bekliyor. 3 Mayıs Salı günü itibarıyla satışa sunulan etkinlik biletlerine; Biletix.com, Biletix satış gişeleri ve çağrı merkezinin yanı sıra hizmet bedelsiz olarak ENKA Vakfı gişesinden ulaşılabiliyor.

fazıl say

Temmuz Akşamlarına Nefes Verecek Konserler

Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nda düzenlenecek etkinlikler, 11 Temmuz’da gerçekleştirilecek Fazıl Say & Genç Yetenekler konseri ile başlayacak. 17 Ağustos’a kadar devam edecek etkinliklerde Kuzey Cazı’nı kültleştiren isimlerden Nils Petter Molvær; özgün vokali ve yorumuyla Gaye Su Akyol; açıkhava konserlerinin vazgeçilmez ve sevilen gurubu Yeni Türkü; birlikte ürettikleri yepyeni şarkılarını ilk kez yorumlayacakları konserleriyle Candan Erçetin& Kardeş Türküler; en güzel aşk şarkılarıyla Levent Yüksel; Göğe selam” başlıklı özel performanslarıyla Şevval Sam&& Kurtalan Ekspres; Türk filmlerinin en sevilen ezgilerinin senfonik yorumuyla Cahit Berkay& Anadolu Senfoni Orkestrası sahne alacak.

Gaye Su Akyol

Açıkhava Sineması Nostaljisi ENKA’da

Zengin program boyunca İstanbullu sanatseverler, ıhlamur kokuları eşliğinde açıkhavada film izlemenin tadını da ENKA’da yaşayacak. Film gösterimleri kapsamında, 2016 yılı Oscar Ödülleri’ne aday olan ve ödül kazanan sinema filmlerinin yanı sıra sinema tarihinin sevilen yapımları da izleyiciyle buluşturulacak. Leonardo Di Caprio’ya ilk Oscar ödülünü kazandıran Diriliş (The Revenant) başta olmak üzere Casuslar Köprüsü  (Bridge Of Spies), Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor (Star Wars: Force Awakens), Ölüm Emri (Eye in the Sky), Brooklyn, X-Men: Kıyamet (X-Men: Apocalypse),Nefret Sekizlisi (The Hateful Eight), Sihirbazlar Çetesi 2 (Now You See Me: The Second Act) Carol ve Kral İçin Hologram(A Hologram for the King), filmleri ENKA perdesine yansıtılacak.

Yorumunuz: