Ne oldu?
Anasayfa » Etkinlik-Duyuru » !f Filmleri Yolculuğuna Ankara ve İzmir’de Devam Ediyor

!f Filmleri Yolculuğuna Ankara ve İzmir’de Devam Ediyor

if2016 afiş2

İş Bankası Maximum Kart partnerliğinde düzenlenen !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali, yolculuğuna Ankara ve İzmir’de devam ediyor!

İstanbul’da biletleri kısa sürede tükenen “Love 3D”, “TEKERLEME”, “Kedi”, “Masumiyet Müzesi” gibi yılın çok konuşulan !f filmleri, 3-6 Mart tarihlerinde Ankara ve İzmir’e geliyor!

İş Bankası Maximum Kart partnerliğinde ve Mars Cinema Group ortaklığında gerçekleşen 15. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali, yolculuğuna Ankara ve İzmir’de devam ediyor. 3-6 Mart 2016 tarihlerinde Ankara’da Cinemaximum Armada ve İzmir’de ise Cinemaximum Konak Pier sinemalarında gerçekleşecek !f İstanbul, yılın çok konuşulan ve bol ödüllü filmlerini Ankaralı ve İzmirli sinemaseverlerle buluşturacak.

Festival Ankara programı için TIKLAYINIZ

Festival İzmir programı için TIKLAYINIZ

!f İstanbul’un en çok satanları Ankara ve İzmir’de

İstanbul’da biletleri ilk günden tükenen filmler Ankara ve İzmir programında da öne çıkıyor. Gaspar Noé’nin aşkı tüm çıplaklığıyla anlattığı, Cannes’da kuyruklara yol açan son filmi “Love 3D/Aşk 3D”; Ceyda Torun’un İstanbul’un kedilerini anlattığı ve hayvanseverlerin merakla beklediği belgeseli “Kedi”; Grant Gee’nin Orhan Pamuk’un ‘Masumiyet Müzesi’nden esinlenerek çektiği, dünya prömiyerini yaptığı Venedik’te hayranlıkla karşılanan “Innocence of Memories/Masumiyet Müzesi”; Sundance’te Görüntü Yönetmeni Ödülü kazanan, Berlin’in Generation bölümünde “En İyi Film” seçilen, bağımsız sinemanın en önemli ödüllerinden Gotham’da da Bel Powley’e En İyi Kadın Oyuncu Ödülü getiren “The Diary of a Teenage Girl/Bir Genç Kızın Gizli Defteri” ve Jean-Marc Vallée’nin Jake Gyllenhaal ve Naomi Watts’ı başrole taşıdığı son filmi Demolition/Yeniden Başla”, bu filmlerden sadece birkaçı.

Biletler biletix’te

!f Ankara ve !f İzmir’in biletleri; hafta içi gündüz gösterimleri 9 TL, hafta içi 19:00 seansı ve sonrası ile hafta sonu tüm gün Tam 17 TL, Öğrenci: 14 TL, 21:30 ve 22:00 seansları da 17,5 TL’den biletix’ten ve sinema gişelerinden satın alınabilecek.

Yorumunuz:

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates