Ne oldu?
Anasayfa » Konser » Hard Rock Cafe’de Barcelona Yolcusu Belirleniyor!

Hard Rock Cafe’de Barcelona Yolcusu Belirleniyor!

HRR

DÜNYANIN EN BÜYÜK MÜZİK GRUBU YARIŞMASI İÇİN HEYECAN DORUKTA!

HRC Istanbul’u Temsil Etmesi İçin Seçtiğiniz Gruplar Şimdi de Hard Rock’ta Perşembe Akşamları Gerçekleşecek Konserlerinde Sizlerden Destek Bekliyor!

Hard Rock, beş yıldan bu yana her yıl, uluslararası sahnesinde yetenekli müzik gruplarını ağırlamak üzere dünya çapında bir arayış başlatarak genç müzisyenlere verdiği sözü devam ettiriyor. Online oylamalarınızla HRC Istanbul’u temsil etmesi için belirlediğiniz gruplar yarışma için ilk canlı performanslarını 5 Mart 2015’te gerçekleştirmeye başlayacaklar. Her hafta 3 grubun canlı performans sergileyeceği bu süreçte jüri koltuğunda, Sony Music Genel Müdürü Şemsettin Göktaş, Pentagram’dan Tarkan Gözübüyük, Aylin Aslım, Karnaval’dan Yalçın Birol ve gazeteci Barış Akpolat yer alacak ve o hafta haftanın birincisi seçilecek.

Her haftanın birincisi olan grup son olarak 26 Mart’ta büyük final için performanslarını sergileyecekler ve jüri kararı ile belirlenecek bölge birincisi, Hard Rock Cafe Istanbul’u temsil etmek ve Barcelona’da çalmak için aday olmaya hak kazanacak.

Hard Rock Cafe Istanbul’da Perşembe akşamları gerçekleşecek olan yarışmanın konser takvimi ise şöyle;

5 Mart 2015 – 22:00 – Merlyn, Konseptsiz, Soul Sacrifice

12 Mart 2015 – 22:00 – Bonn The Band, Agency, Baht

19 Mart 2015 – 22:00 – Rubber Walrus, Orblood, In White

Unutmayın, jüri kararını verirken grupları desteklemek için canlı performanslarını izlemeye gelenlerin sayısını dikkate alacak!

ReverbNation hakkında

ReverbNation, bağımsız müzisyenlere kariyerlerinin her yönünü yönetmelerini sağlayacak araçlar sunmada dünya çapında bir liderdir. ReverbNation’ın tümleşik kariyer yönetimi çözümü 2006 yılından bu yana sayıları 3,8 milyonu aşan bir sanatçı camiası yarattı. Sektör lideri kürasyon kapasitesi ile sayıları sürekli artan 20 milyonu aşkın çevrimiçi hayran kitlesinin yanı sıra, günümüzün yükselen yeteneklerine rakipsiz erişim sağlaması, ReverbNation’ın yeni nesil başarılı sanatçıların erkenden keşfedilmesinde ve geliştirilmesinde büyük bir rol oynamasını sağlıyor.

Daha fazla bilgi için, ReverbNation.com’u ziyaret edin ve ReverbNation’ı Twitter’da takip edin: Twitter.com/ReverbNation.

Yorumunuz:

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates