Ne oldu?
Anasayfa » Genel » In Hoodies, 24 Mart’ta SALON Sahnesinde!

In Hoodies, 24 Mart’ta SALON Sahnesinde!

In Hoodies yeni albümü “Circling The Cage”in lansman konseriyle Salon’da

Murat Kılıkçıer’in yaratıcı süreçte solo, sahnede birbirinden yetenekli müzisyenlerle icra ettiği projesi In Hoodies yeni albümü “Circling The Cage” ile Salon’a konuk oluyor.

Prodüktörlüğünü Richard Ashcroft ve The Verve’den bildiğimiz, Brit Ödülleri’nden en iyi prodüktör olarak tescilli Chris Potter’ın yaptığı ‘She Got Caught’ ile alternatif sahnenin göz bebeği olan In Hoodies, Feryin Kaya, Yasemin Özler, Todd Gibson ve Murat Yakupoğlu’ndan oluşan yıldızlar kadrosuyla sahneye çıktığı canlı performanslarıyla, uyandırdığı hayranlığı pekiştirdi. Hem şehirde hem şehir dışında birçok mekân ve festivalde sahne aldı.

İlk albüm ‘A Lunar Manoeuvre’ın lansman konseriyle 2016’da yine Salon’da bir konser veren In Hoodies, şimdi yepyeni kısaçaları, Tantana Records etiketiyle yayımlanacak ve plak olarak da basılacak ‘Circling The Cage’i takipçileriyle paylaşmak üzere tekrar Salon sahnesinde. 24 Mart akşamı gerçekleştirilecek konserin biletleri ayakta 35 TL, öğrenci 25 TL olmak üzere Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir.

Yorumunuz:

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates