Ne oldu?
Anasayfa » Etkinlik-Duyuru » Kundura Sinema’da Bu Cuma Özel Gösterim: Bazıları Sıcak Sever

Kundura Sinema’da Bu Cuma Özel Gösterim: Bazıları Sıcak Sever

Özel küratöryel içerikleri ve yan etkinlikleri ile misafirlerini filmler üzerine düşünmeye ve konuşmaya çağıran Kundura Sinema, 2018-2019 programının ilk özel gösterimini Billy Wilder’ın 1959 yapımı restorasyonu yeni tamamlanmış Bazıları Sıcak Sever ile yapmaya hazırlanıyor.

31. Tokyo Uluslararası Film Festivali, 75. Venedik Uluslararası Film Festivali ve BFI Southbank’i ziyaret eden Bazıları Sıcak Sever’in Türkiye’deki durağı Ocak ayında Beykoz Kundura oluyor. Gangsterlerden kaçmak için kadın kılığına giren işsiz müzisyenler Joe ve Jerry’nin başına gelenleri konu alan filmin başrollerinde Tony Curtis, Jack Lemmon ve Marilyn Monroe yer alıyor. Son anına kadar düşmeyen temposu ve eğlenceli hikayesi ile eskimeyen bir komedi klasiğinin restore gösterimi 25 Ocak Cuma günü Türkiye’deki izleyicileriyle ilk defa Kundura Sinema’da buluşacak.

Özel gösterim
25 Ocak Cuma – 21.00 | Bazıları Sıcak Sever / Some Like It Hot – 1959, Billy Wilder
Kundura Sinema seyircileri, film saatlerine göre özel olarak ayarlanan tekne ve servis hizmetlerinden yararlanabilirler. Güncel film programını takip etmek, bilet satın almak ve ulaşım ile ilgili detaylı bilgi almak için Kundura Sinema hesaplarını ve www.beykozkundura.com internet adresini takip edebilirsiniz.
Facebook, Twitter ve Instagram @kundurasinema
Facebook, Twitter ve Instagram @beykozkundura

Yorumunuz:

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates