Ne oldu?
Anasayfa » Genel » Luc Besson’un Yeni Filmi “Anna” 20 Haziran’da Sinemalarda!

Luc Besson’un Yeni Filmi “Anna” 20 Haziran’da Sinemalarda!

“Lucy” ve “Beşinci Element” gibi filmlerde sinema tarihinin en farklı ve unutulmaz kadın aksiyon karakterlerini yaratan Luc Besson, merakla beklenen yeni filmiyle karşımızda. Anna Poliatova, temelde bir suikastçıdır ama asla normal bir suikastçı değil.

Onun çarpıcı güzelliğinin altında dünyanın en korkulan ve yetenekli ajanlarından biri yatar. 24 yaşında olan Anna’nın kim olduğunu ve kaç farklı ülkede, kaç farklı hayata sahip olduğunu kimse bilmemektedir. Genç kadın, Moskova’da pazarındaki sıradan bir satıcı mı, Paris’te yaşayan bir model mi, yozlaşmış bir polis mi, yoksa sadece zorlu bir satranç oyuncusu mu? Onun gerçekte kim olduğunu bilmek için oyunun sonuna kadar beklemek gerekecektir.

Filmde güzel yıldız Sasha Luss’a (Valerian and the City of a Thousand Planets) Oscar ödüllü Helen Mirren (RED, Collateral Beauty), Luke Evans (Fast and Furious, Hobbit) ve Cillian Murphy (Inception, Dunkirk) eşlik ediyor. Türk aktris Cansu Tosun’un da rol aldığı ANNA, ülkemizde ABD vizyonuyla aynı hafta, 20 Haziran Perşembe günü gösterime girecek.


Vizyon Tarihi: 20 Haziran 2019

Yönetmen: Luc Besson

Oyuncular: Sasha Luss, Helen Mirren, Luke Evans, Cillian Murphy

Yapımcı: Marc Shmuger, Luc Besson

Senaryo: Luc Besson

Görüntü Yönetmeni: Thierry Arbogast

Kurgu: Julien Rey

Müzik: Éric Serra

Yapım Yılı: 2019

Ülke: Fransa

Süre: 118 dk.

Dağıtım: Bir Film

İthalat: Fabula Films

Yorumunuz:

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates