Ne oldu?
Anasayfa » Genel » MadenÖktemErsönmez, 9 Aralık’ta SALON’da!

MadenÖktemErsönmez, 9 Aralık’ta SALON’da!

MadenÖktemErsönmez, 9 Aralık Cumartesi, 21.30

Salon’da haftanın son konuğu 9 Aralık Cumartesi akşamı caz meraklıları ile buluşacak olan Sarp Maden, Alp Ersönmez ve Volkan Öktem’in modern caz üçlüsü, MadenÖktemErsönmez. Hem caz hem de pop müzik dünyasının vazgeçilmezleri arasında yer alan bu üç profesyonel, doğaçlamalarıyla dünya caz sahnelerinin tozunu attı, pop müziğe karakter kattı.

İlk solo albümü ‘Bence’yi 2008 yılında yayımlayan Sarp Maden, bir caz duayeni olmanın yanında Tarkan’ın basçısı, Erik Truffaz’dan Wax Poetic’e, Thievery Corporation’ın Karina Zeviani’sından Clark Gayton’a dünya starlarıyla stüdyoya girmiş bir müzisyen ve İlhan Erşahin’in İstanbul Sessions’ının üyesi Alp Ersönmez ve Sezen Aksu’dan Nilüfer’e 100’ün üzerinde albüme imza atmış, Sertab Erener ve Tarkan’la turlamış çok yönlü caz sanatçılarından Volkan Öktem’den oluşan MadenÖktemErsönmez trio olarak ilk defa kaydettikleri ‘MOE‘ albümünün tanıtım konseriyle Salon sahnesinde.

Konserin biletleri masa 45 TL, ayakta 35 TL, öğrenci 25 TL olmak üzere Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir.

Yorumunuz:

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates