Ne oldu?
Anasayfa » Genel » Müdahale edilmiş sanat Karbon Gallery’de!

Müdahale edilmiş sanat Karbon Gallery’de!

Bubi - İSİMSİZ

Bubi – İSİMSİZ

Karbon Gallery yeni sezona Sanatsal Müdahaleler” başlıklı sergiyle ‘merhaba’ diyor. 11 Ekim – 29 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek sergide Balkan Naci İslimyeli‘den Bedri Baykam’a, lin Onat’tan Devrim Erbil’e, Türkiye sanat dünyasının 15 usta ismi Bubi’nin projesinde bir araya geliyor ve sanatçıların kromojenik baskıyla ürettikleri ve bizzat müdahale ettikleri işler sanatseverlerle buluşuyor.

2016 yılından beri Windowist Tower’daki mekanında İstanbullu sanatseverler için yeni bir nefes alanı yaratan Karbon Gallery, sezona Sanatsal Müdahaleler” başlıklı sergiyle ‘merhaba’ diyor. Sanatçı Bubi tarafından önerilen bir fikirden yola çıkarak hazırlanan ve 11 Ekim – 29 Aralık 2017 tarihlerinde gerçekleşecek Sanatsal Müdahaleler” sergisi, sanatın özgünlük ve biriciklik halini vurguluyor.

Balkan Naci İslimyeli - AFRİKA KARAYAZI SERİSİ

Balkan Naci İslimyeli – AFRİKA KARAYAZI SERİSİ

Sanatçılar işlerine müdahale ediyor!

Adem Genç, Balkan Naci İslimyeli, Bedri Baykam, Bubi, Devrim Erbil, Ergin İnan, Güngör Taner, Halil Akdeniz, Meriç Hızal, Nur Koçak, Özdemir Altan, Tomur Atagök, lin Onat, Yusuf Taktak ve cel Dönmez’in işlerinin görülebileceği sergi, sanatçıların kendi özgün çalışmalarının kromojenik baskıları üzerine, bizzat kendileri tarafından yapılmış ‘sanatsal müdahaleler’i bir araya getiriyor.

Sergiye katılan sanatçıların, istenilen renk ve dokuları ortaya çıkaran, müze kalitesinde ve uzun ömürlü olarak basılmasını sağlayan kromojenik baskı tekniğiyle hazırladıkları ve ‘müdahale ettikleri’ işler, son aşamada yine sanatçı tarafından onaylanıp, numaralandırılarak ve imzalanarak sunuluyor.

11 Ekim – 29 Aralık tarihleri arasında Karbon Gallery’de izlenebilecek sergi, hafta içi her gün 10.00–18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Tomur Atagök - KUŞ KADIN

Tomur Atagök – KUŞ KADIN

Çağdaş sanatın yeni bileşikleri Karbon’da buluşuyor

2016 yılından beri Windowist Tower’daki mekanında İstanbullu sanatseverler için yeni bir nefes alanı yaratan Karbon Gallery, çağdaş sanatı gündelik hayatla buluşturuyor. Adını, yaşamın yapı taşı olan karbon elementinden alan, sanatın da yaşamın yapı taşlarından biri olduğu inancıyla yola çıkan Karbon Gallery, karbon elementinin diğer elementlerle birleşerek oluşturduğu bileşikler gibi çağdaş sanatın en yeni bileşiklerini bünyesinde buluşturuyor ve sanatseverlere iş dünyasının stresinden uzaklaşıp, sanatla buluşabilecekleri bir alan yaratmayı hedefliyor.

Sanatsal Müdahaleler

Proje: Bubi

Sanatçılar: Adem Genç, Balkan Naci İslimyeli, Bedri Baykam, Bubi, Devrim Erbil, Ergin İnan, Güngör Taner, Halil Akdeniz, Meriç Hızal, Nur Koçak, Özdemir Altan, Tomur Atagök, Tülin Onat, Yusuf Taktak, Yücel Dönmez

Tarih: 11 Ekim – 29 Aralık 2017

Saat: 10.00–18.00 (Hafta içi her gün)

Yer: Karbon Gallery – Maslak Mahallesi, Eski Büyükdere Cd. No:26, Kağıthane / İstanbul

Ayrıntılı bilgi için: karbongallery.com

facebook.com/karbongallery

instagram.com/karbongallery

Yorumunuz:

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates