Ne oldu?
Anasayfa » Genel » Salon’da Sezon Açılıyor!

Salon’da Sezon Açılıyor!

SALON’DAN SONBAHARA SIKI BİR MERHABA 

RHYE İLE KAPILARINI AÇACAK OLAN SALON, SEZON BOYUNCA CECILIA KRULL, MASHROU’ LEILA, JOEP BEVING, LA LUZ VE THE SOFT MOON GİBİ İSİMLERİN KONSERLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK.

2010 senesinden bu yana kaliteli müzik severlerin buluşma noktalarından biri haline gelen Salon, 8 Eylül’den itibaren yeni sezona heyecan verici konserlerle merhaba diyecek. Eylül ayının ilk haftasında başlayarak kendi kulvarının en iyi müzisyen ve gruplarını sahnesinde ağırlayacak olan Salon, tüm müzikseverleri Beyoğlu’nun kalbinde yer alan mekanında misafir edecek.

Salon, Birlikte Güzel işbirliğiyle gerçekleşecek sezonun ilk konserinde Kanadalı prodüktör ve vokalist Michael Milosh tarafından 2013’te kurulan Rhye’ı konuk edecek. İlk İstanbul konserlerini Kasım 2015’te Salon’da veren Rhye, bu yılın başında yayımladıkları ikinci albümleri ‘Blood’ın dünya turnesi kapsamında, ikinci kez İstanbul’u ziyaret edecek ve Birlikte Güzel işbirliğiyle 8 ve 9 Eylül’de iki konserle Salon’da müzikseverlerle buluşacak.

Rhye’ın vereceği iki konserle sezona merhaba diyecek olan Salon, aralarında Warhaus, Okkervil River, Jehan Barbur, Cecilia Krull ve Joep Beving gibi isimlerin olduğu birçok müzisyeni sahnesinde ağırlayacak.

Yorumunuz:

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates