Ne oldu?
Anasayfa » Genel » Şili’den krautrock, saykedelik pop projesi Föllakzoid, 27 Mart’ta SALON’da!

Şili’den krautrock, saykedelik pop projesi Föllakzoid, 27 Mart’ta SALON’da!

Modern saykedelik rock ve pop ile Föllakzoid karşınızda

Şili’den krautrock, saykedelik pop projesi Föllakzoid, vokal ve bas gitarist Juan Pablo Rodrigues, klavyeci Alfredo Thiermann ve davulcu Diego Lorca’dan oluşuyor. 2008’de birlikte çalmaya başlayan üçlü, ilk çalışmalarında iki saat boyunca serbest doğaçlama yaptılar ve yakaladıkları bu kimya canlı performanslarının karakterini belirledi.

2009’da gitarist Domingo Garcia-Huidobro’nun katılımıyla grup son halini aldı. 2011’de kendi adlarını taşıyan ilk kısaçaları Sacred Bones üzerinden yayımladılar. 2013’te ‘II’, 2015’te ‘III’ yayımlandı. All Tomorrow’s Parties, Lollapalooza, Primavera gibi festivallerde sahne alan Föllakzoid, ‘III’ten iki şarkıyı yeniden düzenledikleri çalışmalarını ‘London Session’ olarak yayımladılar. Modern saykedelik pop ve rock yapan ekip, ilk İstanbul konseriyle Salon’da olacak. Gecenin başlangıcında ve konser sonrasında Bant Mag DJ seti dinleyicilerin huzurlarında.

27 Mart Salı akşamı gerçekleştirilecek konserin biletleri ayakta 55 TL, öğrenci 45 TL olmak üzere Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan İKSV ana gişeden temin edilebilir.

http://saloniksv.com/tr/etkinlik/870/follakzoid

Yorumunuz:

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates