Ne oldu?
Anasayfa » Etkinlik-Duyuru » Warner Bros. Nisan 2016 Filmleri Açıklandı

Warner Bros. Nisan 2016 Filmleri Açıklandı

rusun oyunu

RUS’UN OYUNU

Asya, Avrupa ve Uzakdoğu’dan 1 Türk Filmi: Rus’un Oyunu

Türkiye’nin en önemli reklam yönetmenlerinden Levent Özdemir’in senarist ve yönetmen olarak imza attığı ilk filmi Rus’un Oyunu’nun çekimleri Asya, Avrupa ve Uzakdoğu’da gerçekti. Başrollerini Fırat Tanış, Leonid Kulagin, Anastasiya Klyeva paylaştığı filmde Levent Özdemir, çift yönlü bir karakterle oyuncu olarak da karşımıza çıkıyor.

Hikayesi, oyuncuları ve kurgusuyla Türk sinemasında fark yaratmaya hazırlanan bu yepyeni film, dağıtımcısı Warner Bros ile Türkiye’deki tüm sinema salonlarında, 1 Nisan 2016’da vizyonda olacak.

3 ülkede çekilen ilk Türk filmi olan Rus’un Oyunu’nun çekimleri İstanbul, Moskova ve Hong Kong’ta gerçekleşti. Çekimlerinin 8 hafta sürdüğü filmin kısaca konusu ise; Türkiye’nin en tanınmış iş adamlarından birine oynanan bir oyunu,  şantajı ve altındaki inanılmaz sebepler… Züppe ve zengin, sınır tanımayan bir iş adamı olan Fırat Tanış’ın oynadığı Serhat Vasbi’nin, Batıkan dahil nasıl büyük bir ekip tarafından tuzağa düşüyor. Ancak bu tuzakta kim haklı, kim ne kazanıyor, kim ne kaybediyor hepsi bu şaşırtıcı senaryoda gizli. Hakkını aramanın ve intikamın en çarpıcı hikayesi Rus’un Oyunu. Ama film için şunu söyleyebiliriz! Bir palyalçonun daha maskesi düşüyor!

how to be single

BEKAR YAŞAM KILAVUZU / HOW TO BE SINGLE

Bekar olmanın bir doğru yolu var, bir yanlış yolu ve bir de… Alice var. Ve Robin. Lucy. Tom. Ken. David. Josh. Ve George. New York şehri; ister aşk bağlantısı, ister bir macera ister ikisinin arasında bir şey olsun, doğru eşleşmeyi arayan eğlence peşinde çok sayıda insanla doludur. Ve gece geç saatte buluşmalar, kışkırtıcı cep mesajları ve bir gecelik ilişkiler arasında bir yerde, tüm bu bekarların ortak yönü, aşkın tanımının sürekli evrim geçirdiği bir dünyada nasıl bekar olunacağını —ve nasıl dehşet eğlenileceğini— öğrenmeye duydukları ihtiyaçtır. Asla uyumayan şehirde birileriyle geceyi geçirmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

“How to Be Single/Bekar Yaşam Kılavuzu”nun başrollerinde Dakota Johnson (“Fifty Shades of Grey”), Rebel Wilson (“Pitch Perfect”), Damon Wayans Jr. (“Let’s Be Cops”), Anders Holm (“Neighbors”, “The Intern”), Alison Brie (“Get Hard”), Nicholas Braun (“The Perks of Being a Wallflower”), Jake Lacy (HBO yapımı “Girls”), Jason Mantzoukas (“Neighbors”, TV dizisi “The League”) ve Leslie Mann (“This is 40”) yer alıyor. Christian Ditter’ın (“Love, Rosie”, “The Crocodiles”) yönettiği bu komedi filminin senaryosu Abby Kohn, Marc Silverstein (“The Vow”, “He’s Just Not That Into You”) ve Dana Fox’a (“Couples Retreat”, “What Happens in Vegas”); senaryo hikayesi Kohn ve Silverstein’e ait.

Yorumunuz:

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates