Ne oldu?
Anasayfa » Sinema » Warner Bros.’un Eylül 2015’te Vizyona Girecek Filmleri!

Warner Bros.’un Eylül 2015’te Vizyona Girecek Filmleri!

Eylül ayında vizyona girecek filmlerin programı belli oldu!ricki

 

11 Eylül – SIRADIŞI ANNE / RICKI AND THE FLASH

Meryl Streep, ”Ricki and the Flash/Sıradışı Anne”de Oscar® ödüllü yönetmen Jonathan Demme ve Oscar® ödüllü senarist Diablo Cody için yepyeni bir rol üstleniyor: Hard-rockçı bir şarkıcı ve gitarist. Canlı müzik performanslarıyla dolu bu özgün filmde, Streep, rock ‘n’ roll yıldızı olma hayallerinin peşinde koşarken dünya kadar hata yapmış bir gitar kahramanı Ricki Rendazzo’yu canlandırıyor. Ricki eve dönüp ailesiyle yüz yüze geldiğinde kendini affettirme fırsatı ve işleri düzeltme şansı buluyor. Streep filmde kendi kızı Mamie Gummer; Ricki’ye aşık bir Flash üyesini canlandıran Rick Springfield; Ricki’nin eski kocası rolünde Kevin Kline; ve Kline’ın yeni eşi rolünde Audra McDonald’la birlikte kamera karşısına geçiyor.

ricki2

TriStar Pictures, LStar Capital işbirliğiyle, bir Marc Platt/Badwill Entertainment yapımı olan “Ricki and the Flash/Sıradışı Anne”yi sunar. Meryl Streep, Kevin Kline, Mamie Gummer, Audra McDonald, Sebastian Stan ve Rick Springfield’in başrollerini üstlendiği filmi Jonathan Demme yönetti, Diablo Cody yazdı. Filmin yapımcılığını Marc Platt, Diablo Cody, Mason Novick ve Gary Goetzman, yönetici yapımcılığını ise Ron Bozman, Adam Siegel, Lorene Scafaria ve Ben Waisbren gerçekleştirdi. Ricki and the Flash/Sıradışı Anne”nin görüntü yönetimi ASC’den Declan Quinn’in, yapım tasarımı Stuart Wurtzel’in, kurgusu ACE.’den Wyatt Smith’in, kostüm tasarımı ise Ann Roth’un imzasını taşıyor.

Diğer film: Stajyer / The Intern

[nextpage title=”2″]

intern

 

25 Eylül – STAJYER / THE INTERN

Academi Ödüllü Robert De Niro (“Raging Bull,” “Silver Linings Playbook”) ve Anne Hathaway (“Les Misérables,” “The Devil Wears Prada”) Warner Bros. Pictures’ın,

“Stajyer/The Intern” filminin başrollerinde yer alıyorlar.  Oscar Adayı ve ödüllü film yapımcısı Nancy Meyers (“It’s Complicated,” “Something’s Gotta Give,” “Private Benjamin”) da, bu dramatik komediyi kendi yazdığı senaryodan yönetiyor.

intern2

 “Stajyer/The Intern” filminde De Niro’nun canlandırdığı 70 yaşındaki dul Ben Whittaker, emekliliğin hiç de beklediği gibi olmadığını düşünmektedir. Tekrar iş yaşamına dönmek için fırsat kollarken, Jules Ostin (Hathaway) tarafından kurulan ve yönetilen bir moda websitesi’nde stajyer olarak işe başlar.

Filmin birçok jenerasyondan isimler barındıran oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle sıralanıyor;  Rene Russo (“Thor”), Anders Holm (“Workaholics”), Andrew Rannells (“Girls”), Adam Devine (“Pitch Perfect”), Celia Weston (“No Reservations”), Nat Wolff (“The Fault in Our Stars”), Linda Lavin (“Wanderlust”), Zack Pearlman (“The Inbetweeners”), yeni oyuncu Jason Orley, ve Christina Scherer (“Living with Uncle Charlie”).

Yorumunuz:

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates